Pamlskový hlavolam Čipmánci v kouli

Kód: 372
729 Kč / ks 729 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Velká zelená koule neukrývá jen 6 roztomilých veverek, ale také  odměny za odvedenou práci. Pamlskový hlavolam Čipmánci v kouli představuje nový zábavný způsob pro vašeho mazlíčka, jak získat fyzickou i duševní stimulaci. Další z hlavolamů od oblíbené Niny Ottosson.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Hlavolam se skládá z jedné obří gumové koule se šesti úkryty na pamlsky a z šesti roztomilých plyšových čipmánků (veverek), kteří ti budou chtít zabránit v dolování pamlsků ven z koule. Tento hlavolam přináší zábavu všem pejskům bez ohledu na velikost, věk či plemeno.

JAK NA TO:
Začněte tím, že naplníte jeden otvor po druhém pamlsky a ucpete ho čipmánkem. Úkolem psa je vytáhnout čipmánky, tím uvolnit otvor na pamlsky a kutálením dostat pamlsky z koule ven. Jakmile si všimnete, že se pejsek dostane k odměně moc rychle, natlačte čipmánky víc do otvoru, aby pejsek neměl jejich vytažení tak snadné.

NÁŠ TIP JAK ZVÝŠIT ÚROVEŇ:
LEVEL 1: Čipmánka vstrčte do otvoru hlavou napřed, vmáčkněte ho jen lehce, aby ho pejsek mohl z otvoru snadno vytáhnout za ocas.

LEVEL 2: Vložte čipmánka do otvoru ocáskem a nechte z něj koukat jen polovinu hlavičky, aby jeho vylovení bylo těžší.

LEVEL 3: Zastrčte do otvoru čipmánka hlavou tak, že z něj bude koukat jen ocásek a celá hlavička bude vložená v otvoru.

Koule je na povrchu z měkké odolné gumy (zelená vrstva), pejsek jí může kutálet, brát do tlamičky a házet s ní. Uvnitř má ale pevný bílý skelet, který pomáhá držet celé kouli tvar, aby se dobře kutálela. Skelet také vymezuje vnitřní úkryty, takže pod každým čipmánkem se bude skrývat jen tolik pamlsků, kolik jich tam dáte (koule není dutá a pamlsky jsou uvnitř oddělené v jednotlivých komůrkách). Koule není vhodná na aportování, kousání či jinou samostatnou hru.

Čipmánci mají hlavičky z měkkého plyše s výpní a ocásek z umělé kožešiny bez výplně, neobsahují pískadlo. Jsou vhodní i jako samostatná hračka pro malé psy.

Všechny části hračky jsou bez obsahu BPA, PVC a ftalátů.

Tento hlavolam je určen pro hru pod dozorem, v případě poškození hlavolamu odstraňte malé části, aby nedošlo k jejich polknutí. Vybírejte velikost a typ hračky dle velikosti a temperamentu svého mazlíčka.

Tato interaktivní puzzle hračka je ideální pro psy všech velikostí, plemen a věkových kategorií.

Velikost koule: 16,5cm
Velikost čipmánků: 12cm vč. ocásku

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavolamy, plnící, interaktivní
Hmotnost: 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: