Snack - Tyčinka pro psy

Kód: 110
120 Kč / balení 12 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vařený doplněk stravy pro psy, složený ze dvou druhů masových těst. Měkká, tuhá tyčinka oválného průřezu o délce 9-10 cm / 48 g. Základem červené poloviny tyčinky je směs pro krmivo Lososový steak s přídavkem arktického Krilu, sušených vajec a kachní moučky. Zelená polovina je ze směsi Hovězí roastbeef s přídavkem Zelených řas a Spiruliny. Tyčinka je vhodná jako výrazná odměna pro psy nebo pro mírné zasycení psa během dne - zátěže. Díky měkčí konzistenci je tyčinka vhodná jak pro velká a obří plemena, tak i pro střední a malé druhy psů - lehce se dá ulomit na jakékoliv kousky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah přirozených živin:  Bílkoviny - 28 %, Tuk - 16 %, Vláknina - 3,8 %, Popel - 9,5 %, Škrob - 8 %, NaCl - 0,5 %, Vlhkost - 16 -18 %.

Energetická hodnota:  14  MJ / kg = 3346 kcal

  • Charakteristika:  Základem Svačinové tyčinky pro psy jsou dva druhy těst, pocházející ze dvou superprémiových krmiv - Hovězí roastbeef a Lososový steak. Do rozemleté směsi se ještě pro vyšší chutnost přidává rybí tuk, vejce, rybí a krillová moučka, řasy a jiné suroviny, které zaručují velmi vysokou, přirozenou chutnost, včetně vysokého obsahu zdraví prospěšných živin - vitamínů a minerálů. Směs obsahuje přes 85 % živočišných produktů, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny. Takže opravdu hodně masa a velmi málo škrobu, jak by to u pamlsku mělo být. Pamlsky mají výraznou masitou vůni po použitých surovinách. Tyčinku rozkoušou starší psi i mini plemena psů díky její měkké, gumovité konzistenci.

Svačinová tyčinka - Snack neobsahuje drůbeží bílkovinu, ani lepek. Nejde však o plně Hypoalergenní produkt, obsahuje jiné typy ne zcela běžných alergenů, např. hovězí maso, vejce, mořské plody, aj. Výrobek není přibarván, ani aromatizován. Nejsou použity posilovače chuti či konzervanty. Jeho delší trvanlivost zajišťuje nepřítomnost vody ve směsi. Tyčinka má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách.

Balení:  5 ks = cca 240 g.  10 ks = cca 480 g.

  • Použití:  Svačinové tyčinky jsou určené především pro zdravé psy všech kategorií i věku ( cca od 1 roku věku ), bez specifických alergií na živočišné bílkoviny a se zdravým zažíváním. Používejte je jako pamlsek, či odměnu pro psa, nebo pro lehké zasycení v průběhu dne. Nejde ale o plnohodnotné krmivo, ale o chuťově atraktivní doplněk stravy. Jednorázově - jako svačinku, doporučuji podávat jednu tyčinku na cca 10 kg hmotnosti psa. U miniplemen rozdělte tyčinku na menší kousky a podávejte jen přiměřené množství jeho váze.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jde o přírodní suroviny, které ani při větším jednorázovém příjmu organizmus zdravého psa nijak nepoškodí, může se ale projevit průjmem. 

  • Skladování a spotřeba:  Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 15 °C. Při teplotě do 8 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu. V obytných prostorách mějte tyčinky vždy dobře uzavřené, mají výraznou vůni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky
Hmotnost: 0.48 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: