KVAP Nutrition - POGS energy

Kód: 92
350 Kč / ks 46,67 Kč / 100 g
Skladem
Možnosti doručení

POGS energy je pevná forma drinku KVAP Nutrition energy. Doplněk výživy psů, určený pro rychlé doplnění glykogenu ve svalech  buď po anebo během intenzivního výkonu, trvající do cca 45 minut. U lehčích aktivit až do 90–120 minut. Dodá psovi potřebnou energii pro rychlejší regeneraci svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POGS energy je vhodný pro psy, kteří nechtějí po aktivitě pít, ale přesto jim můžete dopřát doplnění energie v pevné formě. Vhodné pro záchranářské a musherské psy, pro agility, IPO či jiné psí sporty a aktivity. Výhodou snacku POGS energy je skutečnost, že nepotřebujete mít u sebe vodu a přesto psovi dopřejete doplnění potřebné energie. Vhodné také na dlouhé výlety, horské tůry, midové a longové běhy, kdy Vám postačí sbalit POGS do kapsy nebo do batohu. Obsahuje Maltodextrin, Dextrózu, volné aminokyseliny, BCAA, NO-Complex, lehce stravitelné proteiny, Lecitin, aj.

 

Složení POGS energy: 

Maltodextrin, Sušená vejce, hydrolyzovaný Játrový protein, mikrobiální protein, sušený vaječný žloutek, Pivovarské kvasnice, Glukóza ( Dextróza ), hydrolyzovaný rybí protein, sójový Lecithin, aminokyseliny BCAA, L-Glutamin, extrudovaná rýžová mouka, mořská řasa Kelp, Vitamín C, Kurkuma. 


Obsah živin POGS energy: 

Bílkoviny 30 %, Tuk 25 %, Jednoduché cukry 12 %, Škrob 5,5 %, Popel 6 %, Vláknina 4 %, Vlhkost 18 %. 


Dávkování:

1 ks POGS na každých 8 kg váhy psa, maximální doporučená dávka je 8 Ks za den.

 

Obsah balení:

750 g, tj. 30 ks snacků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro sportovní a pracovní psy
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: