Pamlskový hlavolam Puppy Lickin Layers

Kód: 366
449 Kč / ks 449 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Lízací i schovávací zábava pro štěňata a malé psy. Tři otočná patra s více jak 60 prohlubněmi různých tvarů. Skvělé pro rozvoj jemné motoriky, zpomalení jedení a zabavení všech malých psích hlaviček.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Umístěte pamlsky, granule nebo mokré jídlo do přihrádek ve všech 3 patrech. Ukažte svému psovi, jak hra funguje, a povzbuďte ho, aby si svoji odměnu vyčmuchal a dostal ji ven. Psi se musí pohybovat ve třech patrech přihrádek, otáčením každé z nich, aby vydolovali své pamlsky. Začněte tím, že umístíte pamlsky nebo jídlo pouze do horního patra, nechte ho pochopit hru. Následně mu hledání udělejte náročnější tím, že naplníte všechny 3 patra.

LETNÍ TIP: Dejte do prohlubní Puppy Lickin Layers vývar, jogurt nebo psí arašídové máslo a nechte to zmrazit. Lízání zmražené náplně psa v létě ochlazuje.

Další vyžití pro tento hlavolam je nahrazení běžné misky na jídlo. Štěňata i starší psi mívají problém s hltáním, kde hrozí přetočení žaludku. Díky pomalému vyjídání a dolování dalšího jídla z Puppy Lickin Layers hlavolamu docílíte zdravějšího nakrmení vašeho psa.

Perfektní pro suché krmivo (granule) nebo pamlsky. Vhodné i pro mokré krmivo a syrové krmivo, které můžete pohodlně naplnit do hlavolamu tak, že jej rozeberete a každou vrstvu naplníte oblíbeným krmivem vašeho psa.

Tento hlavolam nemá žádné odstranitelné části, pes pouze otáčí jednotlivé vrstvy hlavolamu. Odolný materiál a provedení hlavolamu je skvělé pro každodenní použití.

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?

- zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
- omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
- stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
- jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
- posilují vztah mezi páníčkem a psem
- jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Pamlskový hlavolam PUPPY LICKIN LAYERS
Velikost: 17 x 17cm, výška 6 cm
Úroveň náročnosti: Level 2

Level 2:
Hry označené symbolem Level 2 jsou určené pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a chcete jim nabídnout další výzvu. Pro akční a přemýšlivé pejsky je Level 2 vhodný i do začátku, obtížnost můžete snadno přizpůsobit umění svého parťáka.

Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah.

Po celou dobu hry/jezení mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Jakmile si s hlavolamem dohraje, omyjte ho vodou a odstraňte zbytky jídla. Po použití hlavolam jednoduše rozeberete a umyjete. Na spodní straně hlavolamu najdete modrý kolík, který jednoduchým stlačením uvolní všechna patra. Jednotlivé části umyjte, usušte a na kolík znovu nasuňte. Uložte na bezpečně místo pro další použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlavolamy, plnící, interaktivní
Hmotnost: 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: